logo galilea

 

 

 

 

 

DLA KOGO JEST “GALILEA” ?

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą wierzącą czy niewierzącą, młodą czy w sile wieku, samotną czy żyjącą w małżeństwie, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego “Galilea” może być miejscem dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na każdą osoby poszukującą żywej relacji z Bogiem.

 

CZYM SĄ DOMY ZMARTWYCHWSTANIA ?

Podstawą Wspólnoty są Domy Zmartwychwstania. Są to małe 7-12 osobowe grupy, spotykające się w prywatnym domu na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia, wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.

W czasie tych spotkań szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz uczymy się budować braterskie przyjaźnie i cieszyć się życiem z Jezusem.

 

 

W naszej Parafii pod wezwaniem MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ I ŚW. DOMINIKA, za zgodą Księdza Proboszcza Piotra Rawlika, działamy od 02. 02. 2016r. Opiekunem jest ks. Rajmund Cur.

 

 

CHCESZ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU ?

 

 

                                               Serdecznie zapraszamy!

 

 

Spotkania naszej Wspólnoty odbywają się w każdą środę o godzinie 18:30. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Małgosią (tel.: 511 991 046) lub wejdź na stronę www.galilea.pl .

 

 

Czekamy na Ciebie z radością!